PicMe – Feel like a star

JUŻ WKRÓTCE


PicMe
Polska

Kolejna fotograficzna

gra miejska już wkrótce

J_DSC05952
GOT01028_Original-min

Bądź Fotografem lub Modelem

Opis zabawy

Co to PicMe?

PicMe to fotograficzna zabawa miejska, w stylu paparazzi, która zrzesza osoby, które chcą otrzymać setki swoich zdjęć (Modele amatorzy) oraz osoby, które będą wykonywały im zdjęcia (Fotografowie). Sam wybierasz kim chcesz być! 

Modele mają za zadanie poruszać się po wyznaczonym obszarze – mogą spacerować, siadać na ławki, podziwiać miejskie widoki, rozmawiać ze znajomymi… mogą robić co tylko chcą. W tym czasie kilkudziesięciu Fotografów, którzy również poruszają się po tym samym obszarze będzie robić im zdjęcia – pozowane lub z ukrycia!  

Każdy Model otrzyma czerwony kubek, dzięki czemu Fotografowie będą mogli go rozpoznać. PicMe nie wymaga od Ciebie wiele, po prostu wyjdź na spacer i daj się sfotografować. Jeśli nie chcesz być fotografowany – po prostu schowaj kubek! Na koniec zabawy wszystkie zdjęcia trafią na Twojego maila – tylko Ty je zobaczysz!

Kadry z PicMe

Jakie zdjęcia otrzymasz?

PicMe to zabawa, dzięki której zdobędziesz setki swoich wyjątkowych zdjęć. Weź udział w najbliższej edycji i po dwóch godzinach otrzymaj Instagramowe fotki, które zostały Tobie zrobione przez kilkudziesięciu fotografów!

Pozowane
Naturalne
Z ukrycia
Ze znajomymi

PicMe to wydarzenie dla wszystkich, nie ważne ile masz lat, nie musisz być PRO Fotografem czy Modelem. Wystarczy, że chcesz miło spędzić czas z fajnymi ludźmi i otrzymać ogromną ilość swoich ładnych fotek.

Iza Biankowska

uczestnik III edycji PicMe Gdańsk

Fotki z gry

Galeria zdjęć z poprzedniej edycji

J_DSC06007 (1)

J_DSC05826

P_DSC02347 (1)-min

KP_DSC05001-min

Kolejna edycja
już wkrótce

Zapisz się, a jako pierwszy dostaniesz informację i pewne miejsce w grze.

Udział w zabawie jest bezpłatny. Płacisz tylko za zdjęcia, które chcesz wybrać.

Oczywiście, można przyjść samemu jak i całą grupą.

Możesz zostać Modelem (1 opcja) lub Fotografem (2 opcja), a nawet i Modelem i Fotografem jednocześnie (3 opcja).

Rola Fotografa polega na robieniu zdjęć Modelom, którzy będą znajdować się na terenie Parku Oliwskiego. Modele będą się przemieszczać z czerwonym kubkiem, dzięki któremu ich rozpoznasz. Główne zadanie Fotografa to zrobienie im jak najwięcej dobrych zdjęć z różnych perspektyw. Najlepsi fotografowie otrzymają nagrody.

Rola Modela polega na swobodnym przemieszczaniu się po Parku Oliwskim. Rób co tylko chcesz, ale miej świadomość, że ktoś z ukrycia może Ci robić zdjęcia! Następnie wszystkie zdjęcia otrzymasz na swojego maila.

Nie. Twoje zdjęcia otrzymasz na Twój prywatny dysk Google, który dla Ciebie założymy.

Fotografowie mają wolną rękę, liczy się efekt - Twoje dobre zdjęcia. Fotografowie mogą Ci zrobić zdjęcie z ukrycia jak przechodzisz obok, gdy siedzisz na ławce, czy rozmawiasz przez telefon… Mogą również do Ciebie podejść i po prostu poprosić o uśmiech czy ustawienie się w odpowiednim miejscu, tak aby zrobić Ci idealne zdjęcie.

Modele przed zabawą otrzymają czerwony kubek, z którym będą się przemieszczać podczas zabawy. Jeśli zobaczysz kogoś z tym kubkiem, to wiedz, że to jest Model i możesz bez obaw robić mu zdjęcia.

Szukaj ciekawych kadrów i miejsc, z których możesz zrobić zdjęcia z ukrycia, które być może pozytywnie zaskoczą Modeli. Pamiętaj, że możesz również podejść do Modela i poprosić, aby zapozował dla Ciebie. Od jakości zdjęć, które zrobisz zależy Twoja wygrana i finalna radość Modeli, więc staraj się, aby zdjęcia były ostre i wyraźne.

W takim wypadku możesz być jednym i drugim jednocześnie! Wiele osób decyduje się właśnie na taki wariant. Fotografowie cały czas robią Ci zdjęcia, a Ty, gdy zauważysz dobrze ustawionego Modela również możesz mu zrobić zdjęcie. W tej opcji otrzymasz swoje zdjęcia oraz ewentualne nagrody za zdjęcia zrobione przez Ciebie.

Nie musisz. Praktycznie nikt na PicMe nie ma takiego doświadczenia. Musieliśmy jakoś nazwać tę rolę 🙂 Wszyscy przychodzą po swoje udane fotki i dobrą zabawę. Wystarczy, że pokręcisz po Parku Oliwskim, a Fotografowie zajmą się resztą.

Nie musisz. PicMe to zabawa dla wszystkich - liczy się dobra rozrywka i świetne emocje. Natomiast jeśli fotografia to Twoja zajawka, to będziesz mieć okazję robić zdjęcia kilkudziesięciu osobom podczas jednego PicMe - przy okazji bardzo je uszczęśliwiając!

Zdjęcia robisz smartphonem.

Limit graczy wynosi 100 osób. Następnie zamykamy możliwość zapisów na PicMe IV.

Zasady gry

Relacja z trzech gier

Zobacz jak było na poprzednich edycjach!

Zapisz się

V Edycja już wkrótce